Duben 2009

Leností kupředu, hlavou pozadu.

19. dubna 2009 v 22:08 | Autor už je tak líný napsat své jméno, že už radši pro příště nenapíše nic. A pořádně se zapotil, přece už jen je večer a jemu to touhle dobou už moc nepřemýšlí...Radši půjde spát, aby se ráno vůbec vzbudil. |  O myšlenkách
Jak tak koukám na velikonoční vajíčka, stále ještě se válející se na mém okenním parapetě, na žluto-oranžové opelichané kuře s jedním okem nakřivo a na usychající kytku co den ode dne touží po aspoň jedné jediné kapce vody, říkám si, že to ještě není tak špatný. Nicméně co se týče bordelu na stole, taky to ještě jde, ale, co se týče bordelu na zemi.. nejradši se před vším zahrabat. Vedle sebe mám hromádku, spíš chci říct hromadu, hadrů a učebnic, do ní by se možná zahrabat dalo.

Lenost.

Tak zní to slovo.
Strašná to věc, číhá všude a na každém kroku. Jen číhá, kdy člověk dostane tu chuť si náhodou odpočinout aby ho mohla svýma spárama obejmout a vtáhnout ho do hrůzného světa plného lenosti a chorobného nicnedělání. A kdo se do něj dostane, těžko vyleze, protože na dvířkách sedí lenost s otázkou v jedné ruce - TY UŽ JDEŠ? a v druhé ruce drží POHODLNOST, která na vás kouká s otevřenou náručí a s odměnou v podobě pocitu BLAHA.

..Jak nádherné je lenošit. Úžasné, krásné, pohodové a devastující. Jak fyzicky tak psychicky. Dejme stopku před zraky všech, co nad gaučem slintají a v botách po něm skáčou. Skáčou? Už jen plazí..

Tak příště... zdraví Lenost, Pohodlnost a proválený gauč.
_________________________________________________

Zanechte tu po soběnějakou stopu... prostě
jako heslo tam napište NE a je to.
_________________________________________________

...ne, to není blázinec.
Jen pár zjevení tu
vypouští do ovzduší
své myšlenky, které
by jen tak někomu do
očí neřekly...
"Čokobléto hamyňamy"
_________________________________________________

Neobyčejně obyčejné fórum
_________________________________________________