Leden 2010

Mučení pomocí knížky a filmu

19. ledna 2010 v 17:04 | Autora vynechte, ten je natolik zdeptanej (zmučenej) že už ani neví co je za den... |  O myšlenkách
Áááá!!
Zjistila jsem, že poslední dobou nějak moc prožívám knížky a filmy. Což se mi dřív nestávalo, tak nějak v klidu jsem ten příběh vždycky přešla a buď mě to zaujalo a nebo nezaujalo.

Takhle jsem četla jednu zajímavou knížku - byla fakt docela zajímavá - jenže mě ten hlavní hrdina, co celý příběh vyprávěl, šel tak nehorázně na nervy že sem nebyla schopná tu knížku dočíst. Nakonec jsem jí ale asi po týdenní přestávce dočetla, abych jí mohla vrátit a abych se aspoň dozvěděla, jak to celý dopadne :-)

A nedávno sem zase koukala na jeden film - fantasy, mysteriózní horor - z kterýho sem měla takovou újmu, že jsem kvůli němu usla až někdy k ránu. Nikdy mě neděsily horory kde stříkala krev, spíš mi přišly nudný. Nejhorší jsou ty horory, kde vás celej film psychicky týraj a soužej... NE! Nejhorší jsou ty, který maj geniální, do detailu propracovaný kostýmy, který mě fascinujou až moc (kladně a nebo záporně - a to je nejhorší) a vše se odehrává v temnym prostředí jako jsou lesy a domky na samotě (hlavně s kukuřičnym polem) a starodávný labyrinty. Já se na ten film fakt tešila, páč sem ještě netušila co to bude, unesena úžasnym kostýmem Fauna, znechucená všudypřítomnou stříkající krví (jo a jestli si myslíte, že se tam vraždí někde za keříkem aby náhodou nebylo něco vidět, tak to jste teda vedle, páč je tam vidět naprosto (skoro) všecko).

A zrovna dneska dávali někdy ráno jeden seriál, kde jedna holka chtěla skočit z baráku, jenže se jí to nepovedlo, nakonec to za ní odnesli její dva kámoši, už nevim jak to dopadlo, páč sem se na to už nemohla dívat, jak to bylo příšerný, né, ta holka byla příšerná, tam visej lidi na výtahu a ona ještě zkouší zapálit nějakou divnou látku aby se přesvědčila jestli to opravdu hoří?!? Nééé...co to je??? :-D

Mám hrůzu z toho, když se na mě podívá jelen nebo srnka. Z těch jejich hlubokých očí mám vážně divnej pocit..
...a co víc, když se vám do očí podívá třeba takovej divočák... :-D

Se asi pudu kouknout na Krtečka, ten aspoň nemučí diváky...leda tak svými kvíkavými zvuky.
_________________________________________________________________

Moc často používám slovo FASCINOVAT. No, budu ho používat i nadále a ještě častěji...

Nejpsavější období za poslední roky. To bila ironyje.

18. ledna 2010 v 21:54 | Za nejpsavějšího období vznikají ty nejlepší články. Mé psavé období nějak pominulo. "Propuk Prokop v pláč. Pro puk šel a poklop prokop. To je ale sr*č.. ten Prokop. " To je zase kravina tohleto... |  (O)bludy z nudy
Koukám, už je 18. ledna...

Sem ještě musím frknout nějakej ten úmorně z hlavy vylisovanej článek z tohohle zafoukanýho, mrazivýho, zasněženýho měsíce. Br. Asi mi zamrzly mozkový buňky :)

Dneska sem šla po ulici, jedný z nejrušnějších ulic v našem městě. Ne, spíš je to TA nejrušnější, rušnější snad žádná jiná neni. Minulej tejden sníh zavál snad úplně všecko, tekže ani nebylo poznat, jestli je támhleto hromada sněhu, nebo zavátý auto. Vždycky to bylo poznat jen podle okýnek, který byly z cělý tý sněhový hroudy jako jediný vidět.


Zda-li se najdou konzumenti tohohle díla...
_________________________________________________

Zanechte tu po soběnějakou stopu... prostě
jako heslo tam napište NE a je to.
_________________________________________________

...ne, to není blázinec.
Jen pár zjevení tu
vypouští do ovzduší
své myšlenky, které
by jen tak někomu do
očí neřekly...
"Čokobléto hamyňamy"
_________________________________________________

Neobyčejně obyčejné fórum
_________________________________________________