Únor 2010

Čím by jste chtěli být? Já chci být dinosaurem.

9. února 2010 v 22:12 | POKRAČOVÁNÍ PŘEDCHOZÍHO ČLÁNKU |  O myšlenkách
Neřikejte že jste si taky představovali, jak máte na rukách drápy a lovení kořisti je váš každodenní šálek kakaa. Bratránek měl bichle o dinosaurech, všelijaký knížečky a další blbiny, nahraný všechny díly Putování s dinosaury, bednu plnou malejch gumovejch hajzlíků s drápama a zubama (pak už byli bez nohou který sestřenice s chutí ukusovala) To všechno nám ale nestačilo, tak sme se do dinosaurů převtělili my sami.

Čím by jste chtěli být? Já chci být...

9. února 2010 v 22:12 | Čím chce te být až budete velcí dospěláci? Chci být dojičkou krav. A já chci být archeologem. A co ty? Já chci být pánem světa..!! |  O myšlenkách
Budeme se "bít za beat", nebo jak ta hláška zněla, nějak v tomhle smyslu. Ale to sem teď nepatří, to mi jen tak problesklo hlavou :)
Teda poslední dobou mě začíná tížit otázka "Co by jste chtěli dělat až vyrostete?", nebo ještě horší "Čím chcete být?"
No, zaprvý se nabízí otázka "Proč se pořád tak blbě ptáte?", za druhý otázka "Kdy vlastně vyrosteme?" a zatřetí "Budeme chtít vůbec někdy něco dělat?" Těch otázek je otázkovatě mnoho ale jedna mě pořád hlodá a tou je "CO?".

Teď mě ani nenapadá, čím sem chtěla být když sem byla malá a ještě menší. Všichni chtěli bejt policajtama a prodavačkama, hasičema a nejlíp vším najednou, jenom si nevzpomínám čím jsem chtěla být já. Ale jo, vlastně bych něco našla. (Jó je to dlouhej článek..)

Mamy, chcy velykou krisu.

1. února 2010 v 22:35 | Prodám krisu s velkíma ušima. Při běhání sy na ně šlape. |  Pro něco za nic
Mamy, chci miš. Aby mněla býlou brvu a malynké ušy aby jí v bjehu nebrzdili, abi richle bjehala a aby zabjehla rekort v bjehání pro sír. Uš mám poztavenou dráhu tak mi jí richle kup nebo ostatňý řeknou že jsem blbí. Pepýk uš má mišy dvje, jednu černou a druhou hňedou. Každý den je cvičý a já se bojim aby mně nepředbjechly. Protože kdiby jo, tak Pepýkovy mišy vyhrají a Pepýk dostane Hugovu autodráhu kterou ale chcy já taki. Abich na ní moch cvičyt svoje mišy a stal se mystrem svjeta v mišých závodech. Tak mí jí kup, ale musí to bít samec, Tonda má dvje samice. Já ti pak za to dám mišátka tak se neboj.

Honzýk

Taky bych chtěla závodní myši. Nebo závodní šneky, každej den bych je trénovala a oni by sbírali jednu medaili za druhou a...
:-)
_________________________________________________

Zanechte tu po soběnějakou stopu... prostě
jako heslo tam napište NE a je to.
_________________________________________________

...ne, to není blázinec.
Jen pár zjevení tu
vypouští do ovzduší
své myšlenky, které
by jen tak někomu do
očí neřekly...
"Čokobléto hamyňamy"
_________________________________________________

Neobyčejně obyčejné fórum
_________________________________________________