Červen 2010

Konec školního roku ve znamení jedné velké otázky

30. června 2010 v 19:32 | "Jako je konec školy a vy vypadáte, že škola právě začala..." Když už je toho 30. června, poslední den školy, tahle stránka si zaslouží být obdarována nějakým tím článkem... / Péťa jako dycky |  Školní hlody
?????

Kupodivu jsem nevyfasovala žádnou čtyřku, i když jsem byla přesvědčená, že jí chytnu, že mi skazí vysvědčení a jako třešničku na dortu dostanu pár facek. Ale z čtyřky se vyklubala dvojka, hned o dva stupně lepší známka. Jsem valila voči, jak je to možný, moje závěrečná práce byla totiž nehoráznej paskvil... Poslední dobou si fakt nejsem jistá, jestli je to, co vytvořim, dobrý nebo špatný. Asi to zas tak špatný nebylo. I když na druhou stranu, paskvily se nevystavujou. A moje práce (jejíž součástí byla úvodní stránka s pravopisnýma chybama) vystavená nebyla, soudím tedy, že to paskvil opravdu byl. Načež by mě fakt zajímalo, co mi teda vytáhlo známku na onu vytouženou dvojku. Asi fakt rozdílnýho vkusu.
Nejlepší je psát životopis, to já nad ním vždycky tak moc soustředim, že pak přehlídnu všechny hrubky, co jsem tam v samym zápalu psaní nasekala.  

Psi štkaly.
_________________________________________________

Zanechte tu po soběnějakou stopu... prostě
jako heslo tam napište NE a je to.
_________________________________________________

...ne, to není blázinec.
Jen pár zjevení tu
vypouští do ovzduší
své myšlenky, které
by jen tak někomu do
očí neřekly...
"Čokobléto hamyňamy"
_________________________________________________

Neobyčejně obyčejné fórum
_________________________________________________