Leden 2011

Konec éry rodinných fotografií

15. ledna 2011 v 21:45 | Péťa
  Jak jsem projížděla naše rodinný fotky, zjistila jsem, že jsou všechny nejmíň pět let starý. Žádná fotka z minulého ani letošního roku (tím mám na mysli stále ještě rok 2010 o roce 2011 ani nemluvim).
  Na většině fotek jsou malý děti. Vývoj od mrňavýho mimina po větší mimino až po mimino velký, odrostlý a dělající nejrůznější škleby. Na polovině fotek, na kterých jsem vyfocena já, buď šilhám nebo se divně šklebim. Někdy mi připadá, že sem takhle normálně vypadala. Taky tam mám pózování s modrým plyšovým tuleněm, pokoušela jsem se napodobit rychlý běh.
Ve fotkách 6+ jsou většinou skupinový fotky, fotky který fotil někdo, kdo si nás naaranžoval jak potřeboval. Krom toho je tam několik vtipných momentek. To všechno má v albech svá čestná místa a běda jak se jedna fotka ztratí.
  Nejmladší fotky jsou z doby, kdy mi bylo tak dvanáct, to už teda nešilhám, ale ksichty dělám pořád automaticky.

Autor nemejtevidiny.blog.cz hlásí comeback.

15. ledna 2011 v 20:09 | "Autor hlásí comeback! Nový článek vyjde již 15. nebo 16. ledna na nemejtevidiny.blog.cz ve večerních hodinách. Co nám poví o svém velkém návratu a co nového pro nás chystá? To vše se dovíte v exkluzivním rozhovoru PRÁVĚ TEĎ!!!"Po skoro půlroční pauze jste se opět přihlásila ke svému blogu. Co vás k tomu vedlo?

Jsem prostě zpět...
_________________________________________________

Zanechte tu po soběnějakou stopu... prostě
jako heslo tam napište NE a je to.
_________________________________________________

...ne, to není blázinec.
Jen pár zjevení tu
vypouští do ovzduší
své myšlenky, které
by jen tak někomu do
očí neřekly...
"Čokobléto hamyňamy"
_________________________________________________

Neobyčejně obyčejné fórum
_________________________________________________